• Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon

© 2023 by We Smile. Proudly created with Wix.com

regenerum news

"CHCĘ BIEGAĆ ZA PRAWNUCZKIEM!"

 

Zapraszamy do lektury wywiadu z Panią Stefanią Zaborowską, pacjentką Regenerum Clinic Przychodnia Lekarska w Olsztynie, która jako pierwsza przeszła w niej zabieg podania sztucznej endoprotezy stawowej NOLTREX.

Energiczna, uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii – trudno uwierzyć, że jeszcze kilka miesięcy temu pani Stefania borykała się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi.
Na szczęście to już przeszłość. Wybawieniem okazała się sztuczna endoprteza NOLTREX.

 

- Pani Stefanio, jak zaczęły się Pani kłopoty ze zwyrodnieniami stawów?

- Cóż, jest to historia typowa dla większości osób w dojrzałym wieku. Całe życie ciężko pracowałam zawodowo i zniszczyłam stawy. Przyszedł czas, gdy żyłam w ciągłym bólu. Czegóż to ja nie próbowałam - leki bez recepty, potem mocniejsze, sterydy, zastrzyki... Bez efektu. Wraz z wiekiem dochodziły kolejne choroby i wkrótce stanęłam przed dużym problemem. Nie mogłam już chodzić bez bólu, a jednocześnie niewydolność krążenia uniemożliwiała mi poddanie się operacji.

Na szczęście jest... facebook.

 

- Jak to - facebook?

 

- Lubię korzystać z internetu, więc zaczęłam szukać w nim jakiejś alternatywy dla operacji. Na facebooku dowiedziałam się, że w waszej przychodni możliwe jest przeprowadzenie zabiegu płynnej endoportezy. Nie wahałam się ani chwili, od razu zadzwoniłam. Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie. Pamiętam, że umówiliśmy się na konsultację w poniedziałek, a już w czwartek miałam zabieg!

 

- Nie musiała się Pani do niego jakoś przygotować?

 

-Chyba tylko psychicznie, bo bardzo obawiałam się bólu podczas zabiegu. Zupełnie niepotrzebnie! Dostałam znieczulenie, spędziłam czas żartując z Panem Doktorem i Panem Kamilem. Wszystko dokładnie mi wytłumaczono, opisywano każdy etap. Po wszystkim byłam nawet w stanie sama dojść do samochodu,chociaż oczywiście potem w domu kilka dni mocno się oszczędzałam. Już wtedy podjęłam decyzję, że za dwa tygodnie przejdę zabieg na stawie drugiej nogi.

 

- Czy NOLTREX zmienił Pani życie?

 

- Jestem szczerą osobą, więc powiem wprost – nie żałuję ani złotówki wydanej na te zabiegi. Chodzę bez bólu, żyję jak chcę – sprzątam, gotuję w kuchni, chodzę na spacery. Kiedyś obawiałam się przechodzić przez pasy dla pieszych. W każdej chwili mógł złapać mnie paraliżujący ból i jeszcze spowodowałabym jakiś wypadek. A dziś? Dziś z niecierpliwością czekam aż trochę podrośnie mój prawnuczek. Chciałabym sobie za nim pobiegać!

 

Z całego serca życzymy Pani tego! Dużo zdrowia!

Dziękujemy za rozmowę.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now